01-10-17

Kalender 2017 - 2018

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

02.09.2017

15.00

ET - Heidebloem Laer

4 - 4

Æ

09.09.2017

       

16.09.2017

15.00

Schuttersboys zonhoven - ET

3 - 3

Æ

23.09.2017

15.00

ET- KBC

0 - 3

È

30.09.2017

15.00

ET- Welborg

6 - 8

È

07.10.2017

15.00

Café Boxberg - ET

4 - 2

È

14.10.2017

15.00

Nieuwe Kempen - ET

1 - 5

Ç

21.10.2017

15.00

ET - Megawatt FC

-

 

28.10.2017

15.00

ET - Zutendaal VV

-

 

04.11.2017

15.00

LSK Lanaken - ET

-

 

11.11.2017

15.00

ET - Dennengaerde

-

 

18.11.2017

15.00

FC De Klok - ET

-

 

25.11.2017

15.00

ET - Lindelhoeven VV

-

 

02.12.2017

15.00

ET- KWB Bolderberg

-

 

09.12.2017

15.00

Eisden ‘84 - ET

-

 

16.12.2017

15.00

Drossaerd - ET

-

 

23.12.2017

 

Kerstmis

   

30.12.2017

 

Nieuwjaar

   

06.01.2018

15.00

KBC - ET

-

 

13.01.2018

15.00

Megawatt FC - ET

-

 

20.01.2018

15.00

Tuinwijk Zonhoven - ET

-

 

27.01.2018

15.00

ET - LSK Lanaken

-

 

03.02.2018

15.00

Welborg - ET

-

 

10.02.2018

 

Carnaval

   

17.02.2018

       

24.02.2018

15.00

ET - Zutendaal VV

-

 

03.03.2018

       

10.03.2018

15.00

Blijf Jong Maasmechelen - ET

-

 

17.03.2018

15.00

ET - Café Boxberg

-

 

24.03.2018

15.00

ET - Drossaerd

-

 

31.03.2018

15.00

ET - SHV’75

-

 

07.04.2018

15.00

Lindelhoeven - ET

-

 

14.04.2018

15.00

ET - Eisden ‘84

-

 

21.04.2018

       

28.04.2018

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

-

 

05.05.2018

15.00

ET - FC De Klok

-

 

12.05.2018

 

Barbecue

   

26.05.2018

 

Uitstap

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

09:19 Gepost door Webmaster in Kalender, Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

20-05-17

Kalender 2016 - 2017

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

03.09.2016

15.00

Blijf Jong Maasmechelen - ET

3 - 3

Æ

10.09.2016

15.00

FC De Klok - ET

6 - 3

È

17.09.2016

15.00

Eisden '84 - ET

6 - 2

È

24.09.2016

15.00

Schuttersboys Zonhoven - ET

4 - 3

È

01.10.2016

15.00

Café Boxberg - ET

1 - 4

Ç

08.10.2016

15.00

ET - Smeermaas

5 - 0

Ç

15.10.2016

15.00

Nieuwe Kempen - ET

0 - 9

Ç

22.10.2016

15.00

ET - Megawatt FC

5 - 1

Ç

29.10.2016

15.00

ET - Zutendaal VV

0 - 3

È

05.11.2016

15.00

ET - KBC

3 - 7

È

12.11.2016

15.00

ET - KWB Bolderberg

2 - 9

È

19.11.2016

15.00

Welborg - ET

3 - 3

Æ

26.11.2016

15.00

ET - Lanaken VV

1 - 4

È

03.12.2016

15.00

Drossaerd - ET

3 - 6

Ç

10.12.2016

15.00

 

-

 

17.12.2016

15.00

ET - Blijf Jong Maasmechelen

6 - 3

Ç

26.12.2016

 

Kerstmis

   

31.12.2016

 

Nieuwjaar

   

07.01.2017

15.00

Smeermaas - ET

AFG.

 

14.01.2017

15.00

ET - Schuttersboys Zonhoven

AFG.

 

21.01.2017

15.00

KWB Bolderberg - ET

4 - 5

Ç

28.01.2017

15.00

ET - Welborg

4 - 3

Ç

04.02.2017

15.00

ET - Zebra's Opglabbeek

5 - 3

Ç

11.02.2017

15.00

KBC - ET

AFG.

 

18.02.2017

15.00

 

-

 

25.02.2017

 

Carnaval

   

04.03.2017

15.00

Heidebloem Laer - ET

7 - 3

È

11.03.2017

15.00

ET - Dennengaerde

3 - 1

Ç

18.03.2017

15.00

Café Boxberg - ET

2 - 4

Ç

25.03.2017

15.00

ET - Eisden '84

2 - 1

Ç

01.04.2017

15.00

Megawatt FC - ET

1 - 3

Ç

08.04.2017

15.00

Dennengaerde - ET

6 - 4

È

15.04.2017

15.00

ET - Lindelhoeven VV

AFG.

 

22.04.2017

15.00

ET - Nieuwe Kempen

AFG.

 

29.04.2017

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

4 - 2

Ç

06.05.2017

15.00

ET - FC De Klok

3 - 0

Ç

13.05.2017

 

Uitstap

   

20.05.2017

 

Barbecue

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

11:01 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

29-04-16

Kalender 2015 - 2016

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

05.09.2015

15.00

Heidebloem Laer - ET

1 - 3

Ç

12.09.2015

15.00

Welborg - ET

1 - 5

Ç

19.09.2015

15.00

Schuttersboys Zonhoven - ET

2 - 2

Æ

26.09.2015

15.00

Rioboys Uikhoven - ET

7 - 4

È

03.10.2015

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

5 - 0

Ç

10.10.2015

14.30

Eisden '84 - ET

0 - 2

Ç

17.10.2015

15.00

ET - Lindelhoeven

4 - 2

Ç

24.10.2015

15.00

ET - Megawatt FC

4 - 3

Ç

31.10.2015

15.00

ET - Zutendaal VV

6 - 1

Ç

07.11.2015

15.00

SHV'75 - ET

2 - 2

Æ

14.11.2015

15.00

KBC - ET

4 - 2

È

21.11.2015

14.30

Eisden '84 - ET

0 - 3

Ç

28.11.2015

15.00

Nieuwe Kempen - ET

3 - 2

È

05.12.2015

15.00

Drossaerd - ET

4 - 3

È

12.12.2015

15.00

Blijf Jong Maasmechelen - ET

2 - 7

Ç

19.12.2015

14.00

ET - Heidebloem Laer

1 - 2

È

26.12.2016

 

Kerstmis

   

02.01.2016

 

Nieuwjaar

   

09.01.2016

15.00

KWB Bolderberg - ET

2 - 4

Ç

16.01.2016

15.00

ET - Schuttersboys Zonhoven

AFG.

 

30.01.2016

15.00

Lanaken SK - ET

4 - 3

È

30.01.2016

 

Nieuwjaarsreceptie

   

06.02.2016

 

Carnaval

   

13.02.2016

15.00

ET - Welborg

1 - 2

È

20.02.2016

15.00

Tuinwijk Zonhoven - ET

2 - 1

È

27.02.2016

15.00

Zutendaal VV - ET

4 - 0

È

05.03.2016

15.00

Heidebloem Laer - ET

2 - 5

Ç

12.03.2016

15.00

ET - ODT Eversel

0 - 3

È

19.03.2016

15.00

Lindelhoeven - ET

10 - 1

È

26.03.2016

15.00

ET - Nieuwe Kempen

2 - 2

Æ

02.04.2016

15.00

Megawatt FC - ET

2 - 5

Ç

09.04.2016

15.00

ET- Drossaerd

2 - 6

È

16.04.2016

15.00

Zebra's Opglabbeek - ET

6 - 0

È

23.04.2016

15.00

ET - Lanaken SK

4 - 1

Ç

30.04.2016

15.00

ET - Blijf Jong Maasmechelen

1 - 2

È

07.05.2016

15.00

ET - Smeermaas

5 - 0

FF.

21.05.2016

 

Uitstap

   

28.05.2016

 

Barbecue

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

10:55 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

31-05-15

Kalender 2014 - 2015

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

06.09.2014

15.00

Eisden '84 - ET

3 - 5

Ç

13.09.2014

15.00

Heidebloem Laer - ET

3 - 2

È

20.09.2014

15.00

ET - Lanaken VV

2 - 9

È

27.09.2014

15.00

KBC - ET

1 - 2

Ç

04.10.2014

15.00

ET - Café Boxberg

6 - 3

Ç

11.10.2014

15.00

FC De Klok - ET

2 - 0

È

18.10.2014

15.00

ET - Welborg

5 - 0

Ç

25.10.2014

15.00

ET - Megawatt FC

3 - 0

Ç

01.11.2014

 

Allerheiligen

   

08.11.2014

15.00

Nieuwe Kempen - ET

1 - 3

Ç

15.11.2014

15.00

Schuttersboys Zonhoven - ET

1 - 2

Ç

22.11.2014

15.00

ET - Blijf Jong Maasmechelen

6 - 2

Ç

29.11.2014

15.00

Dennengaerde - ET

3 - 2

È

06.12.2014

15.00

-

-

 

13.12.2014

15.00

ET - Gellik

AFG.

 

20.12.2014

15.00

ET - Meeswijk '90

5 - 0

FF.

27.12.2014

15.00

ET - Zebra's Opglabbeek

AFG.

 

03.01.2015

15.00

Dennengaerde - ET

2 - 6

Ç

10.01.2015

15.00

KWB Bolderberg - ET

4 - 3

È

17.01.2015

15.00

ET - Welborg

5 - 5

Æ

24.01.2015

15.00

ET - SHV '75

AFG.

 

31.01.2015

15.00

ET - KBC

AFG.

 

07.02.2015

15.00

ET - Den Drossaerd

5 - 5

Æ

14.02.2015

 

Carnaval

   

21.02.2015

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

8 - 2

Ç

28.02.2015

15.00

Zutendaal VV - ET

1 - 3

Ç

07.03.2015

15.00

Lanaken VV - ET

1 - 1

Æ

14.03.2015

15.00

ET - Heidebloem Laer

2 - 2

Æ

21.03.2015

15.00

ODT Eversel - ET

7 - 0

È

28.03.2015

15.00

ET - Schutterboys Zonhoven

AFG.

 

04.04.2015

15.00

Megawatt FC - ET

2 - 2

Æ

11.04.2015

15.00

ET - Eisden '84

5 - 4

Ç

18.04.2015

15.00

ET - FC De Klok

2 - 1

Ç

25.04.2015

15.00

Café Boxberg - ET

2 - 1

È

02.05.2015

15.00

ET - KWB Bolderberg

2 - 1

Ç

09.05.2015

15.00

ET - Rioboys Uikhoven

3 - 2

Ç

16.05.2015

15.00

ET - Nieuwe Kempen

5 - 1

Ç

23.05.2015

15.00

ET - Zutendaal VV

0 - 0

Æ

30.05.2015

 

Uitstap

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

10:56 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

28-09-13

Kalender 2013 - 2014

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

07.09.2013

15.00

Heidebloem Laer - ET

0 - 1

Ç

14.09.2013

15.00

ET - ODT Eversel

5 - 2

Ç

21.09.2013

15.00

Gellik - ET

1 - 3

Ç

28.09.2013

15.00

ET - Café Boxberg

3 - 1

Ç

05.10.2013

15.00

ET - Den Drossaerd

5 - 2

Ç

12.10.2013

15.00

Schuttersboys Zonhoven - ET

0 - 5

Ç

19.10.2013

15.00

Rio Boys Uikhoven - ET

1 - 8

Ç

26.10.2013

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

4 - 5

È

02.11.2013

15.00

ET - Megawatt FC

8 - 0

Ç

09.11.2013

15.00

Zutendaal VV - ET

4 - 0

È

16.11.2013

14.30

Lanaken VV - ET

3 - 3

Æ

23.11.2013

15.00

ET - Gellik

6 - 2

Ç

30.11.2013

15.00

Nieuwe Kempen - ET

2 - 2

Æ

07.12.2013

15.00

KBC - ET

2 - 5

Ç

14.12.2013

15.00

Dennengaerde - ET

0 - 5

Ç

21.12.2013

       

28.12.2013

       

04.01.2014

15.00

ET - Zutendaal VV

5 - 1

Ç

11.01.2014

15.00

Welborg - ET

0 - 1

Ç

18.01.2014

15.00

ET - KBC

1 - 1

Æ

25.01.2014

15.00

ET - SHV '75

4 - 1

Ç

01.02.2014

       

08.02.2014

15.00

Tuinwijk Zonhoven - ET

1 - 2

Ç

15.02.2014

15.00

ET - Eisden '84

AFG.

 

22.02.2014

 

 

   

01.03.2014

 

Carnaval

   

08.03.2014

15.00

Den Drossaerd - ET

4 - 5

Ç

15.03.2014

15.00

ET - Dennengaerde

3 - 0

Ç

22.03.2014

15.00

Café Boxberg - ET

4 - 4

Æ

29.03.2014

15.00

ET - Lanaken VV

3 - 2

Ç

05.04.2014

15.00

Megawatt FC - ET

0 - 0

Æ

12.04.2014

15.00

ET - Schuttersboys Zonhoven

3 - 2

Ç

19.04.2014

15.00

ET - Nieuwe Kempen

6 - 1

Ç

26.04.2014

15.00

ET - Heidebloem Laer

6 - 3

Ç

03.05.2014

15.00

SHV '75  - ET

2 - 1

È

10.05.2014

15.00

ET - Welborg

4 - 1

Ç

17.05.2014

 

Etentje

   

24.05.2014

 

Uitstap

   

31.05.2014

       

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

20:02 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (1) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

27-08-12

Kalender 2012 - 2013

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

01.09.2012

15.00

Heidebloem Laer - ET

6 - 2

È

08.09.2012

15.00

Schuttersboys Zonhoven - ET

2 - 6

Ç

15.09.2012

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

5 - 0

FF.

22.09.2012

15.00

KWB Bolderberg - ET

0 - 5

Ç

29.09.2012

15.00

ET - Dennengaerde

8 - 0

Ç

06.10.2012

15.00

Welborg - ET

1 - 1

Æ

13.10.2011

15.00

ET - Hoeveboys Gellik

6 - 0

Ç

20.10.2012

15.00

SHV '75 - ET

1 - 3

Ç

27.10.2012

15.00

ET - Café Boxberg

3 - 5

È

03.11.2012

15.00

ET - Megawatt FC

6 - 2

Ç

10.11.2012

15.00

Zutendaal VV - ET

1 - 4

Ç

17.11.2012

15.00

Rioboys Uikhoven - ET

1 - 8

Ç

24.11.2012

15.00

Nieuwe Kempen - ET

1 - 3

Ç

01.12.2012

15.00

ET - Wiemismeer

4 - 2

Ç

08.12.2012

15.00

ET - KBC

AFG

 

15.12.2012

14.30

Eisden '84 - ET

0 - 6

Ç

22.12.2012

14.30

KS Polonia - ET

3 - 8

Ç

29.12.2012

15.00

ET - Slagmolen

5 - 0

FF.

05.01.2013

15.00

ET - Schuttersboys Zonhoven

6 - 3

Ç

12.01.2013

15.00

ODT Eversel - ET

0 - 4

Ç

19.01.2013

15.00

ET - Den Drossaerd

AFG

 

26.01.2013

15.00

Lanaken VV - ET

AFG

 

02.02.2013

15.00

ET - Rioboys Uikhoven

3 - 1

Ç

09.02.2013

 

Carnaval

   

16.02.2013

15.00

Tuinwijk Zonhoven  - ET

1 - 4

Ç

23.02.2013

15.00

ET - KBC

7 - 0

Ç

02.03.2013

15.00

ET - Zutendaal VV

4 - 0

Ç

09.03.2013

15.00

Café Boxberg  - ET

3 - 2

È

16.03.2013

15.00

ET - KWB Bolderberg

6 - 1

Ç

23.03.2013

15.00

Wiemismeer  - ET

0 - 6

Ç

30.03.2013

15.00

ET - Heidebloem Laer

7 - 2

Ç

06.04.2013

15.00

Megawatt FC  - ET

0 - 5

FF.

13.04.2013

15.00

ET - Nieuwe Kempen

6 - 2

Ç

20.04.2013

15.00

ET - Welborg

2 - 0

Ç

27.04.2013

14.30

Slagmolen  - ET

0 - 2

Ç

04.05.2013

15.00

ET - Lanaken VV

6 - 1

Ç

11.05.2013

15.00

Den Drossaerd  - ET

1 - 9

Ç

18.05.2013

15.00

ET - Welborg

3 - 0

Ç

25.05.2013

 

Uitstap

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

20:08 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

22-10-11

Kalender 2011 - 2012

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

03.09.2011

15.00

Heidebloem Laer - ET

1 - 5

Ç

10.09.2011

15.00

ET - Dennegaerde

1 - 3

È

17.09.2011

15.00

Hoeveboys Gellik - ET

0 - 6

Ç

24.09.2011

15.00

ET - Den Drossaerd

11 - 0

Ç

01.10.2011

15.00

Nieuwe Kempen - ET

0 - 6

Ç

08.10.2011

15.00

ET - Schutters Louwel

5 - 0

Ç

15.10.2011

15.00

Tuinwijk Zonhoven - ET

1 - 4

Ç

22.10.2011

15.00

ET - KBC

3 - 3

Æ

29.10.2011

15.00

SHV '75 - ET

3 - 6

Ç

05.11.2011

15.00

ET - Megawatt FC

10 - 0

Ç

12.11.2011

15.00

Zutendaal VV - ET

1 - 3

Ç

19.11.2011

15.00

Rioboys Uikhoven - ET

1 - 3

Ç

26.11.2011

15.00

ET - Café Boxberg

5 - 1

Ç

03.12.2011

15.00

Wiemismeer - ET

1 - 3

Ç

10.12.2011

15.00

Den Drossaerd - ET

1 - 4

Ç

17.12.2011

15.00

ET - Slagmolen

7 - 1

Ç

24.12.2011

 

Kerstmis

   

31.12.2011

 

Nieuwjaar

   

07.01.2012

14.30

KBC - ET

2 - 2

Æ

14.01.2012

15.00

ET - Rioboys Uikhoven

5 - 1

Ç

21.01.2012

15.00

Dennegaerde - ET

4 - 6

Ç

28.01.2012

15.00

ET - FC De Klok

9 - 1

Ç

04.02.2012

15.00

Den Drossaerd - ET

AFG

AFG

11.02.2012

15.00

ET - Juniors ET

AFG

AFG

21.01.2012

 

Carnaval

   

25.02.2012

15.00

Café Boxberg  - ET

0 - 4

Ç

03.03.2012

15.00

KWB Bolderberg - ET

2 - 2

Æ

10.03.2012

15.00

ET - Heidebloem Laer

3 - 0

Ç

17.03.2012

15.00

ET - Nieuwe Kemepen

7 - 2

Ç

24.03.2012

15.00

ET - Wiemismeer

8 - 0

Ç

31.03.2012

15.00

ET - Schuttersboys Zonhoven

9 - 0

Ç

07.04.2012

15.00

Megawatt FC  - ET

1 - 5

Ç

14.04.2012

15.00

ET - Zutendaal VV

0 - 4

È

21.04.2012

15.00

ET - Lanaken VV

6 - 3

Ç

28.04.2012

14.30

Slagmolen  - ET

2 - 9

Ç

05.05.2012

14.00

ET - Welborg

4 - 3

Ç

12.05.2012

15.00

ET - KWB Bolderberg

1 - 1

Æ

19.05.2012

17.00

ET - Team Tours (UK)

1 - 1

Æ

26.05.2012

15.00

ET - ODT Eversel

5 - 0

Ç

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

21:01 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

24-05-10

Uitslagen seizoen 2010 - 2011

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

04.09.2010

15.00

Heidebloem Laer - ET

1 - 5

Ç

11.09.2010

15.00

ET - Rijkswacht Hasselt

8 - 2

Ç

18.09.2010

15.00

ET - Dennegaerde

2 - 2

Æ

25.09.2010

15.00

ODT Eversel - ET

3 - 4

Ç

02.10.2010

15.00

ET - Schutters Louwel

6 - 1

Ç

09.10.2010

15.00

Tuinwijk Zonhoven - ET

2 - 2

Æ

16.10.2010

15.00

Schuttersboys Zonhoven - ET

0 - 8

Ç

23.10.2010

15.00

ET - KWB Bolderberg

6 - 3

Ç

30.10.2010

15.00

Café Boxberg - ET

1 - 4

Ç

06.11.2010

15.00

ET - Megawatt FC

4 - 1

Ç

13.11.2010

15.00

KBC - ET

AFG.

 

20.11.2010

15.00

Den Drossaerd - ET

3 - 2

È

27.11.2010

15.00

ET - Rioboys Uikhoven

1 - 0

Ç

04.12.2010

15.00

Nieuwe Kempen - ET

AFG.

 

11.12.2010

15.00

Zutendaal VV - ET

8 - 3

È

18.12.2010

15.00

ET - Slagmolen

AFG.

 

25.12.2010

 

Kerstmis

   

01.01.2011

 

Nieuwjaar

   

08.01.2011

15.00

Apollo Gellik - ET

AFG.

 

15.01.2011

15.00

KWB Bolderberg - ET

3 - 5

Ç

22.01.2011

 

VRIJ

   

29.01.2011

15.00

ET - Nieuwe Kempen

2 - 2

Æ

05.02.2011

15.00

Lanaken VV - ET

1 - 5

Ç

12.02.2011

14.30

Slagmolen  - ET

1 - 4

Ç

19.02.2011

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

5 - 0

Ç

26.02.2011

15.00

ET - Heidebloem Laer

6 - 4

Ç

05.03.2011

 

Carnaval

   

12.03.2011

15.00

ET - Lanaken VV

2 - 2

Æ

19.03.2011

15.00

ET - Rijkswacht Hasselt

3 - 1

Ç

26.03.2011

15.00

ET - Café Boxberg

3 - 1

Ç

02.04.2011

15.00

Dennegaerde - ET

3 - 4

Ç

09.04.2011

15.00

ET- Zutendaal VV

2 - 5

È

16.04.2011

15.00

ET - Den Drossaerd

1 - 0

Ç

23.04.2011

15.00

ET - SHV ‘75

4 - 2

Ç

30.04.2011

15.00

Megawatt FC  - ET

2 - 5

Ç

07.05.2011

14.30

ET - Apollo Gellik

3 - 1

Ç

14.05.2011

15.55

Schutters Louwel - ET

1 - 3

Ç

21.05.2011

15.00

Café Boxberg - ET

3 - 3

Æ

28.05.2011

 

Uitstap

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

10:22 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

09-05-10

Uitslagen seizoen 2009 - 2010

 

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

05.09.2009

15.00

Heidebloem Laer - ET

5 - 3

È

12.09.2009

15.30

Lanaken VV - ET

2 - 1

È

19.09.2009

15.00

ET - Dennegaerde

3 - 4

È

26.09.2009

15.00

ODT Eversel - ET

4 - 0

È

03.10.2009

15.00

ET - Diets Heur

10 - 0

Ç

10.10.2009

15.00

ET - Rio Boys Uikhoven

9 - 1

Ç

17.10.2009

14.15

KBC - ET

2 - 1

È

24.10.2009

15.00

Apollo Gellik - ET

2 - 2

Æ

31.10.2009

15.00

ET - KWB Bolderberg

3 - 2

Ç

07.11.2009

14.30

Café Boxberg - ET

4 - 4

Æ

14.11.2009

15.00

ET - Megawatt FC

4 - 2

Ç

21.11.2009

15.00

Zutendaal VV - ET

2 - 1

È

28.11.2009

15.00

ET - Berg & Dal

3 - 2

Ç

05.12.2009

15.00

ET - Nieuwe Kempen

4 - 1

Ç

12.12.2009

15.00

Diets Heur - ET

3 - 6

Ç

19.12.2009

15.00

ET - Slagmolen

4 - 0

Ç

26.12.2009

 

Kerstmis

   

02.01.2010

 

Nieuwjaar

   

09.01.2010

15.00

Rijkswacht Hasselt - ET

AFG.

 

16.01.2010

15.00

Dennegaerde -ET

AFG.

 

23.01.2010

15.00

ET - KBC

4 - 3

Ç

30.01.2010

15.00

Tuinwijk Zonhoven - ET

AFG.

 

06.02.2010

15.00

ET - ODT Eversel

7 - 3

Ç

13.02.2010

 

Carnaval                    

   

20.02.2010

15.00

ET - Apollo Gellik

9 - 4

Ç

27.02.2010

15.00

ET - Schutters Louwel

8 - 1

Ç

06.03.2010

15.00

KWB Bolderberg - ET

0 - 9

Ç

13.03.2010

15.00

ET - Heidebloem Laer

2 - 2

Æ

20.03.2010

15.00

ET - Welborg

4 - 1

Ç

27.03.2010

15.00

Rioboys Uikhoven - ET

3 - 4

Ç

03.04.2010

15.00

ET - Café Boxberg

5 - 5

Æ

10.04.2010

15.00

Megawatt  FC - ET

1 - 8

Ç

17.04.2010

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

4 - 0

Ç

24.04.2010

14.30

Slagmolen - ET

1 - 5

Ç

01.05.2010

15.00

Den Drossaerd - ET

AFG.

 

08.05.2010

15.00

ET - KWB Beverst

3 - 1

Ç

15.05.2010

15.20

De Schutters Louwel - ET

2 - 1

È

22.05.2010

15.00

ET - Zutendaal VV

1 - 3

È

29.05.2010

15.00

ET- Welborg

2 - 2

Æ

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

 

10:53 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

01-06-08

Uitslagen seizoen 2008 - 2009

 

 

Datum 

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

06.09.2008

15.00

Heidebloem Laer - ET

1 - 2

Ç

13.09.2008

15.00

MWW - ET

AFG.

 

20.09.2008

15.00

Nieuwe Kempen - ET

2 - 2

Æ

27.09.2008

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

1 - 3

È

04.10.2008

15.00

Zutendaal VV - ET

1 - 4

Ç

11.10.2008

15.00

ET - Dennegaerde

1 - 5

È

18.10.2008

 

VRIJ

 

 

25.10.2008

15.00

Diets Heur - ET

2 - 3

Ç

01.11.2008

 

Allerheiligen

 

 

08.11.2008

15.00

ET - Megawatt FC

3 - 0

Ç

11.11.2008

12.30

ET - Politie Genk

1 - 0

Ç

15.11.2008

14.30

Schutters Louwel - ET

1 - 6

Ç

22.11.2008

15.00

ET - SHV ‘75

0 - 2

Ç

29.11.2008

15.00

Den Drossaerd -ET

0 - 1

Ç

06.12.2008

15.00

Gellik - ET

2 - 3

Ç

13.12.2008

14.30

ET - KWB Beverst

9 - 2

Ç

20.12.2008

14.30

Boxberg - ET

1 - 5

Ç

27.12.2008

15.00

ET - Slagmolen

5 - 1

Ç

03.01.2009

15.00

ET - Schuttersboys

4 - 1

Ç

10.01.2009

15.00

ET - Borgloon

AFG.

 

17.01.2009

15.00

Dennegaerde - ET

0 - 7

Ç

24.01.2009

15.00

ET - Gellik

8 - 2

Ç

31.01.2009

14.30

Slagmolen - ET

1 - 2

Ç

07.02.2009

15.00

ET - Lanaken VV

2 - 1

Ç

14.02.2009

15.00

ET - Zutendaal VV

1 - 1

Æ

21.02.2009

 

Carnaval

 

 

28.02.2009

15.00

Diets Heur - ET

2 - 1

Ç

07.03.2009

15.00

ET - Heidebloem Laer

0 - 1

È

14.03.2009

14.30

Rio Boys Uikhoven  - ET

3 - 3

Æ

21.03.2009

15.00

Berg & Dal - ET

2 - 1

È

28.03.2009

15.00

KWB Beverst - ET

3 - 4

Ç

04.04.2009

15.00

ET - Rijkswacht Hasselt

2 - 1

Ç

11.04.2009

15.00

Megawatt FC - ET

2 - 5

Ç

18.04.2009

15.00

ET - Den Drossaerd

2 - 2

Æ

25.04.2009

15.00

Berg & Dal - ET

0 - 5

Ç

02.05.2009

15.00

ET - ODT Eversel

2 - 1

Ç

08.05.2009

19.00

Nieuwe Kempen - ET

1 - 3

Ç

16.05.2009

15.00

ET - Boxberg

3 - 3

Æ

22.05.2009

20.00

ET - Borgloon

2 - 1

Ç

30.05.2009

 

Barbecue

 

 

 

 

11:50 Gepost door Webmaster in Uitslagen | Permalink | Commentaren (0) | Tags: veteranen eendracht termien |  Facebook |

03-08-07

Uitslagen seizoen 2007 - 2008

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

25.08.2007

16.00

Dongen VV (NL) - ET

5 - 4

È

01.09.2007

15.00

ET - Heidebloem Laer

2 - 3

È

08.09.2007

15.00

Berg & Dal - ET

2 - 5

Ç

15.09.2007

15.00

ET - Tuinwijk Zonhoven

3 - 1

Ç

22.09.2007

15.00

ET - Rio Boys Uikhoven

AFG.

 

29.09.2007

15.00

Rijkswacht Hasselt - ET

2 - 4

Ç

06.10.2007

15.00

ET - Nieuwe Kempen

2 - 2

Æ

13.10.2007

15.00

ET - KBC

1 - 3

È

20.10.2007

15.00